Kožené opasky

Výrobky z kůže provázejí lidstvo od nepaměti. Kožené opasky se používaly k nejrůznějším účelům – jako oděvní součástky i ve vojenském umění, zemědělství a stavebnictví. Můžeme si troufnout vyslovit hypotézu, že bez kožených doplňků by se civilizace jako taková nerozvinula. Pokud se totiž podíváme na historický vývoj mnoha oborů, bez kožených opasků, řemínků a záplat z kůže by nebylo možné dosáhnout mnoha klíčových úspěchů.

Při vědomí role přírodní kůže představujeme v této kategorii ušlechtilé kožené opasky. Kožené opasky mohou být ražené, barvené a tvarované, lze provádět pokročilé zpracování kůže. Díky nejvyšší kvalitě budou zakoupené opasky jistě ideální pro každodenní práci v dílně

.

Metrové kožené opasky – různá provedení

.

V této kategorii představujeme kožené opasky a mnoho dalšího zboží v různých provedeních. Můžete si vybrat přesně takové rozměry, jaké potřebujete. Kožené pásky na metry jsou ideálním řešením pro koželuhy, kteří potřebují určité množství tohoto vzácného materiálu. Prohlédněte si všechny kožené pásy na metry a vyberte si délku, kterou si přejete. Poté si pohodlně objednejte v našem intuitivním obchodě.

Kožené opasky pro všechny druhy použití

.

Přírodní pásovou kůži lze použít na všechny druhy projektů. Nezáleží na tom, zda jste začínající “kožař”, nadšenec do kožených výrobků nebo zkušený kožedělník. Tento typ materiálu využijete – díky jeho velké všestrannosti – v celé řadě projektů.

V závislosti na zvolených rozměrech můžete ze vzorku koženého opasku vytvořit subtilní kožené aranžmá a módní doplňky. Odvážně se používá v sedlářství na různé jezdecké doplňky. Kožený opasek bude nedílnou předlohou pro výrobu kožených kalhotových opasků. Nejlepší kůže na kalhotové opasky se vyznačuje velmi vysokou pevností, takže jí vděčíme za dlouhodobou životnost těchto výrobků. Samozřejmě, že řezání kůže na opasky se provádí v různých velikostních variantách. Jemné, tenké kožené opasky se budou skvěle hodit do galanterie, jako ozdobné prvky, v módě nebo dokonce v modelářství. Bude z ní také vynikající kůže na řemínek hodinek.

Vyberte si to nejlepší – kůži nejvyšší kvality pro vlastní sedlářské, řemeslné a kožedělné projekty. Podívejte se na všechny výrobky v této kategorii a prohlédněte si také další doplňky dostupné v našem obchodě CraftPoint.

Nákupní košík
Přejít nahoru